-
TwitterFacebookGoogle+Email
team
Samsung
Appki.com.pl
Na stronie Appki.com.pl przeprowadzamy kampanię reklamową z firmą Samsung. Skupia się ona przede wszystkim na profesjonalnych tekstach sponsorowanych, które mają przybliżyć użytkownikom oferowane przez Samsunga aplikacje, usługi i systemy operacyjne. Czas trwania: od 1 marca 2015 do 29 lutego 2016.
team
Komputer Świat
Teksty
Piszemy też teksty dla najstarszego i jednego z najlepszych wydawnictw o tematyce komputerów i nowych technologii. Nasze teksty możecie przeczytać zarówno na stronach internetowych Komputer Świata, jak i w wydaniach papierowych.
team
Content King
Teksty
Współpracujemy także z innymi agencjami content marketingowymi w Polsce. Jedną z nich jest Content King, które od niedawna należy do Havas Worldwide. To jednak z największych, kreatywnych agencji reklamowych w Polsce i na świecie!
team
MaxMedia
Teksty
Przygotowaliśmy ponad 30 tys. znaków tekstów na nową stronę agencji reklamowej i drukarni MaxMedia. Artykuły dotyczyły przede wszystkim tematyki oklejania samochodów.
team
Westwing
Teksty
Dla firmy Westiwing przygotowaliśmy artykuły eksperckie, które zostały opublikowane na naszym blogu - Appki.com.pl. Dotyczyły one nowej aplikacji mobilnej do urządzania domu.
team
Vircities
Reklama
Jako firma braliśmy udział w promocji nowej gry mobilnej Vircities. Reklama została opublikowana na naszym blogu - Appki.com.pl
team
SEMGO
Teksty
Dla firmy SEMGO przygotowujemy profesjonalne treści na strony internetowe. Współpracujemy przy obsłudze katalogów stron internetowych: BydgoskieMarki.pl, ToruńskieMarki.pl i PrawdziwiePolskie.pl. Przeprowadzamy kampanie content marketingowe, dzięki którym strony są lepiej pozycjonowane.
team
DevHero
Teksty
Dla firmy DevHero również przygotowujemy teksty na strony internetowe. Zapełniamy strony internetowe nie tylko o wyczerpujące i ciekawe artykuły, ale także o opisy, historie firm, funkcje oferowanych usług i produktów i wiele, wiele więcej.
team
Tutaj możesz być Ty!
Tutaj jest miejsce na Ciebie i Twoją firmę. Zgłoś się do nas. Nie ma nad czym się zastanawiać. Jak widzisz, współpracujemy zarówno z mniejszymi, jak i większymi firmami w Polsce, a nawet na świecie!