-
TwitterFacebookGoogle+Email
team
Damian Jaroszewski
Właściciel/Pismak
Dziennikarz i bloger z wieloletnim doświadczeniem. Pisał dla takich firm, jak: Onet, Allegro, Ringier Axel Springier (Komputer Świat), Spider's Web, a także Agora (Gazeta Wyborcza i Gazeta.pl). Pracę zaczął już na pierwszym roku studiów. W wieku 27 lat został wykładowcą uniwersyteckim. Wcześniej także PR-owiec w Oponeo.pl. Założyciel ChillMedia.pl
team
Łukasz Jurys
Programista
Na programowaniu zna się jak mało kto. Pisaniem kodu zajmuje się już od 16. roku życia, więc dzisiaj może się pochwalić ogromnym doświadczeniem. Specjalizuje się w PHP, ale inne języki również nie są mu obce. Pracował między innymi dla Allegro, gdzie przez 3 lata był jednym z programistów. Jego doświadczenie potwierdza certyfikat ZCE 5.3.
team
Aleksander Pawzun
SEO/SEM/Marketing
Specjalista SEO/SEM z wieloletnim doświadczeniem i stosownymi certyfikatami Google. Od dawna walczy o jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania i z bitew tych wychodzi zwycięsko. Od 2006 roku związany także z marketingiem, między innymi w firmie Sożal. Założyciel SEMGO.
team
Tomasz Bartz
Grafik
Swoje prace pokazywał w Polsce, Grecji, USA, Meksyku, a także na Jamajce. Z wyróżnianiem ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem graficznym. Autor wielu zwycięskich prac, logo, a także stron internetowych.