-
TwitterFacebookGoogle+Email

Skoro już wyjaśniliśmy sobie czym jest content marketing i jakie są różnice między content marketingiem a copywritingiem, to teraz przyszła kolej na najciekawsze kampanie. Oto kilka z tych, które zostały zrealizowane na całym świecie.

Czytaj więcej

Często spotykamy się z pytaniem – czym różni się content marketing od copywritingu? Różnic jest tak wiele, że aż nie wiadomo od czego zacząć. Od czegoś jednak zacząć trzeba, a najlepiej to od początku. Tak przynajmniej słyszałem.

Czytaj więcej

Zdarzają się najlepszym. Popełniają je najlepsi dziennikarze w Polsce, bez względu na to, jaką dziedziną się zajmują. Można na nie trafić w reklamach, ulotkach, na bilboardach i wypowiedziach najtęższych umysłów. Chodzi o złośliwe i wredne błędy językowe. Niektóre są popełniane wręcz nagminnie.

Czytaj więcej

Content marketing – jeśli działasz w Internecie, to ten zwrot powinien być ci znany. Na pewno słyszałeś o tym, jak wspaniałe efekty daje, jak jest dużo tańszy w porównaniu do tradycyjnego marketingu i jak to jest nowym sposobem na pozycjonowanie swojej strony internetowej. A o co tak naprawdę chodzi w tym całym content marketingu?

Czytaj więcej

Wielu chciałoby być dziennikarzami, część nawet dziennikarzami internetowymi. Jest kilka prostych zasad, o których nie można zapomnieć. Dziennikarstwo internetowe nie jest zwykłym pisaniem tekstów i publikowaniem ich w sieci.

Czytaj więcej

Zastanawialiście się kiedyś skąd w ogóle wzięły się blogi? Skąd określenie blog? W jaki sposób zdobyły popularność? Jeśli nie, to mam nadzieję, że poniższy tekst udzieli Wam odpowiedzi na te pytania.

Czytaj więcej

Aby rozpocząć  dyskusję na temat Internetu, trzeba najpierw się dowiedzieć, skąd on się wziął. Okazuje się bowiem, że jego historia wcale nie jest tak długa, jakby mogło się wydawać. Dzisiaj zapraszam Was do przeczytania krótkiego tekstu o historii sieci www. Wiem, że to banały, ale zaczyna się od rzeczy najłatwiejszych.

Czytaj więcej